ART / Etchings etc / Trägravyr 13464198
nr 1346 4198
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Eva Stockhaus (b. 1919), Sweden. Signed, numbered 37/160, Djungel & dikesren, 27, 5x13,
Trägravyr, Signerad, numrerad 37/160, Djungel & dikesren, 27,5x13 cm
400
SEK 250
Monday September 7 2020
at 18:18:31
100 kr
200 kr